KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14512028
nr 1451 2028
Christian Berg. "Södermalmskyrkan", stockholmsmotiv från Södermalm. Signerad, daterad 1948. Olja på pannå, 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 53x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:56:54
27/2 19:57:00